Vždy 100% diskrétní doručení Doprava zdarma u objednávek nad 500 Kč

MDŽ: co vybrat ženám k svátku?

Drazí muži, hlásíme, že už je tu zase mezinárodní den žen. V roce 2024 připadá na pátek 8. 3. Nebojte, ještě máte dost času – naše objednávky u vás budou již druhý den od objednání a v diskrétním balíčku.

Co ale vašim drahým polovičkám vybrat? Přiznejme si – čokoláda nebo květiny jsou poněkud nudné. Pokud se ale chcete blýsknout, pořiďte partnerce k MDŽ nějakou pěknou erotickou hračku.  S Hopnato budete mít dárek k MDŽ hned.

Pokud má ráda jazyk a orální sex

Stimulátor klitorisu Růženka

Designový stimulátor klitorisu Růženka

Má vaše polovička oko pro design a zároveň miluje sání klitorisu? To ji jistě potěší naše designová Růženka. Tahle jemná kráska, kterou se nebojíme vystavit na nočním stolku, v sobě schovává deset různých frekvencí sání. Nechce ji rozmazlit klín vaší ženy, a přitom se klidně věnujte jiným částem jejího těla. Revoluční tvar se přizpůsobí každé ženě a díky voděodolnosti ji bude dělat radost kdekoli. Mrkněte se také na podobnou růži, vylepšenou o praktické držadlo, které klidně poslouží jako dildo.

Mrknout na Růženku
Stimulátor klitorisu Joyce

Sací stimulátor Joyce

Má ráda vaše partnerka dlouhou stimulaci klitorisu, ale vy na to moc nejste? Udělejte radost sobě i ji a přizvěte do ložnice Joyce! Hubice s jemnými výběžky s deseti módy sání ji plně uspokojí a vám se jistě značně uleví. Ano, Joyce bude váš parťák, ne konkurent

Užít si to s Joyce

Pokud má ráda multifunkčnost

Multifunkční vibrátor Layla

Vibrátor s výběžkem na klitoris Layla

Layla zaručeně překvapí svými třinácti módy vibrací, které se skrývají za elegantním designem. Pružný výběžek na klitoris rozvibruje jeho každičké zakončení a v kombinaci s vibracemi se 13 centimetrová Layla postará o ohlušující orgasmus, který chce každá žena zažít

Darovat luxusní Laylu
Vibrátor Sona 2v1

Sona 2v1

Se Sonou nešlápnete vedle. Jemná silikonová hračka, říkáte si? Omyl! Tak multifunkční hračku vaše polovička ještě neviděla: devět pulzačních módů na klitoris + tři vyměnitelné nástavce, včetně jazýčku a devět přirážecích módů. Uznejte – to prostě musí mít!

Nenechat si ujít Sonu 2v1

Pokud má ráda stimulaci bodu G

Vibrátor Tonalust Cherise

TonaLust Cherise 2v1

Pár vibrací přesně mířených na její bod G a je hotová. A není to jen naše zbožné přání, nýbrž pochvalné reakce našich zákazníků. Jako bonus si navíc šikovný jazýček vyhraje s klitorisem rovnou deseti různými způsoby. Samozřejmostí je voděodolnost, jinak bychom Cherise ani pro G bod nedoporučovali.😁

Koupit Cherise
Multifunkční vibrátor Lilah

Multifunkční Lilah

Jemná, elegantní a jde hned k věci. Takový je vibrátor Lilah. Dopřejte partnerce tuhle úžasně zakřivenou krásku s jemnými výběžky na konci, neomylně mířícími na bod G. Do hry se může zapojit i sání klitorisu, které je tak silné, že než si ze sedmi možných vibračních módů vybere, bude hotová! Lilah je připravena prostě na vše. 

Kouknout na multifunkční Lilah

Pokud má ráda masáže

Vibrační hlavice Magic Twenty

Masážní hlavice Magic Twenty 

Magická dvacítka ji zaručeně okouzlí svou multifunkčností! Partnerka si může hrát s prsy, masírovat bříško, stehna a vy ji u toho můžete pozorovat. Anebo se přidáte a s hlavicí ji jemně přejedete po šíji, zádech, až k zadečku? Výběr je zcela na vás, stejně jako máte na výběr z dvaceti různých masážních módů a až osmi rychlostí! Jedno je ale jisté – jiného maséra ale chtít nebude. 

Vrhnout se na masáž s Magic Twenty