Vždy 100% diskrétní doručení Doprava zdarma u objednávek nad 500 Kč

Průvodce: Jak si vybrat správný vibrátor

Nutno podotknout, že trh s erotickými hračkami se poněkud rozrostl. Různé druhy vibrátorů najdete všude. Máte chuť na sací vibrátor? Nebo to chcete zkombinovat a nechat si sát klitoris, zatímco vaše pochva se bude rozplývat v záplavě několika režimů pulzací a vibrací? Možná, že máte v paměti vibrátory, které nadělaly více hluku než užitku. To už je dneska passé. Překvapte se funkcemi, o kterých se vám ani nesnilo!

Pokud nemáte tušení, co by pro vás bylo to pravé, nahlédněte společně s námi pod pokličku vibrátorům! Zaručujeme vám, že po přečtení článku budete na vibrátory expertem!

  1. Proč si pořídit vibrátor
  2. Materiály vibrátorů
  3. Druhy nabíjení vibrátorů
  4. Jednotlivé druhy vibrátorů
Nejrůznější druhy vibrátorů

Proč si vlastně koupit vibrátor

Ne nadarmo se o vibrátorech říká, že jsou těmi nejdokonalejšími milenci! Přesně ví, jak na vás a nikdy nešlápnou vedle. Rozhodně nebudou brblat, že se jim nechce (snad jen, pokud se vybijí) a v pátek večer „na jedno“ taky nezmizí. Jsou tu pro vás ve dne v noci a vždy vás uspokojí tak, jak si řeknete.

Jejich výdrž vás také ohromí a smyslné vibrace polaskají klitoris, pochvu (a nebo taky obojí najednou – jak jen to budete chtít!) nebo třeba zadeček. Navíc se dají často schovat a jsou tak tiché, že o nich skoro nevíte.

Jaký zvolit při výběru materiál

Silikon

Silikon je v současnosti jedním z nejpoužívanějších materiálů pro výrobu vibrátorů. Pokud si zvolíte jeden ze silikonových krasavců, čeká vás opravdu příjemné a heboučké potěšení. Lékařský silikon je navíc hypoalergenní a elastický - pronikne i tam, kde byste to rozhodně nečekali.

ABS plast

ABS plast je dalším velmi rozšířeným materiálem. Je bezpečný, neobsahuje ftaláty a má těsnou molekulární strukturu (není pórovitý), která brání množení bakterií. Tenhle tvrdší materiál skvěle přenáší vibrace, ty tak bývají silnější a vy se tak rychle ocitnete na samém vrcholu blaha.

TPE a TPR

Tyto materiály se používají pro výrobu realistických vibrátorů, protože dobře napodobují vlastnosti lidské kůže. Jsou pružné a odolné, ale vyžadují pečlivější údržbu kvůli své poréznosti

Jak je to s nabíjením vibrátorů

I zde máte na výběr několik možností. Jste často na cestách? Pak se vám bude hodit některý z našich bullet vibrátorů na baterky. Vložíte tužkovku a jedete!

Pokud u vás doma tužkovým bateriím odzvonilo, máme pro vás nepřebernou škálu vibrátorů s USB dobíjením.

Úplnou novinkou je pak nejmodernější magnetické dobíjení. Při nabíjení se vibrátor nepřehřívá, stačí jen přiložit konektor.

Magnetické nabíjení vibrátorů

Druhy vibrátorů: dopřejte si to pravé

Teď, když už máte základní znalosti o vibrátorech, je na čase přejít k té zábavné části. Ponořte se společně s námi do světa vibrátorů a vyberte si toho správného parťáka, který se bude hezky vyjímat nejen ve vašem klíně, ale i ve vašem nočním stolku!