Vždy 100% diskrétní doručení Doprava zdarma u objednávek nad 500 Kč

BDSM pomůcky

Ukažte, kdo má v ložnici navrch! Díky pevným provazům se vaše polovička ani nehne, vystavená na milost a nemilost vašim nejtajnějším touhám. Pokud se ale na vázání necítíte, pouta udělají tu samou službu. Jestli potřebujete subíka ztrestat, koukněte se po nějakém pěkném bičíku nebo po důtkách a hříšníka několika švihy potrestejte. Aby vaše hrátky nerušily sousedy, zacpěte pusu roubíkem. Neubírejte ze svých fantazií - naopak! Plňte si je. K dispozici vám jsou i svíčky na waxplay. Pokud ale s divočinou začínáte, doporučujeme na to jít pomalu.

Více o BDSM

BDSM je anglická zkratka označující bondage (svazování) a disciplínu, sadismus a masochismus. Jeden z partnerů je v roli dominanta, který má kontrolu nad druhým partnerem (subíkem nebo subinkou), který má podřízenou, submisivní roli. 

Poddejte se vašim nejtajnějším fantaziím a vrhněte se do vzrušujícího světa restrikcí, kde se i jemná bolest změní v nekonečné blaho!

Co může být součástí vašich BDSM hrátek?     

Jemnější praktiky: BDSM nemusí být hned o tvrdých úderech a ukrutné bolesti. Začněte zlehka a objevujte, kam až můžete zajít. Spoutané ruce a pár ran na zadek mohou být skvělý začátek, od kterého se můžete odpíchnout. Nelíbí? Co třeba příkazy a pochvaly? V BDSM si snadno najdete to pravé. 

Sado-maso hrátky: Nejčastější praktika, která hned napadne většinu, když se řekne BDSM. Rádi si hrajete s těly nebo s myslí? Hranice mezi bolestí a slastí je velice tenká! Otevřete se rozkoši a odevzdejte se na milost a nemilost vašemu Pánovi.

Roleplay: Žádné hraní na hrdiny (možná!). Dominance a submisivita přímo vybízí ke hraní! Proměňte se na jednu noc v pana učitele a neposlušnou studentku a nechte se pohltit žárem vášně. Vneste nový vítr do ložnice a udělejte si vzájemné chvilky dobrodružnější! 

4 tipy, jak si BDSM užít

• Společně fantazírujte: představivosti se meze nekladou. Jak jinak se dozvědět, o čem protějšek tajně sní? Vše je ale o vzájemném souhlasu! Nenechte se ale unést fantaziemi a včas na to hopněte... A dejte sbohem nudnému sexu. 

• Začněte pomalu: To platí jak pro nováčky, tak pro ty zkušenější. Navazující zážitky si pak společně užijete mnohem víc. Tady rozhodně není kam spěchat!

• Komunikujte: Před i při hraní. Před hraním si stanovte, co by vám vyhovovalo, co jste ochotní zkusit. Nikdo z vás by neměl být do ničeho tlačen proti své vůli!

Málokdo v zápalu hry pozná, kdy se opravdu subík brání další ráně, a kdy je to ještě v mezích. Pro tyto případy si zvolte dvě bezpečná slova: první pro situaci, kdy dominant jen ubere na intenzitě. Druhé slovo, už bude znamenat konec hrátek.

• „Aftercare“ je klíčová: Dokonalé BDSM hrátky završíte takzvanou „aftercare“. To může zahrnovat cokoli od mazlení, po šeptání sladkých slov. Ujistěte se, že protějšek je po hraní v pořádku, jak fyzicky, tak psychicky. Může se stát, že submisivní jedinec bude po hrátkách ve špatné náladě - to je způsobeno sešupem hormonů a je to naprosto normální. Buďte tu pro něj a hezky se o něj postarejte. 

Zajímavé články


Jak správně pečovat o erotické hračky

Jak správně pečovat o erotické hračky

Jak udržovat erotické hračky? Údržba hraček je většinou docela podceňovaná. Čistěte vaše hračky pravidelně - výrazně jim prodloužíte životnost! V našem článku naleznete praktické tipy, jak se starat o silikonové, skleněné nebo kovové hračky. Poradíme vám také, jak čistit želatinové nebo gelové hračky.