Dilda

Široký výběr dild: s přísavkou nebo bez, skleněná nebo svítící. Máme vše, po čem vaše pochva nebo zadeček touží. Nezapomeňte na lubrikant na vodní bázi a desinfekční přípravek Clean 'n' safe pro dokonalou očistu. 

Více o dildech...

Dilda jsou tou nejstarší erotickou pomůckou na světě. Naše nároky se ale zvyšují čím dál víc a na to trh samozřejmě reaguje. Usnadněte si vybírání! 

Jak si vybrat to správné didlo? 

Už máte nějakou vizi, co s novým kouskem podniknete? Jestli ne, popřemýšlejte o tom. Následně vybírejte podle materiálu, každý má svá specifika a širokou škálu výhod. Z čeho můžete vybírat?

Dilda s přísavkou: Široká přísavka se stane vaším nejlepším kamarádem! Přisaje se na jakýkoli povrch a drží jako přibitá. Vy si pak můžete užít divokou sólo jízdu a rukama se třeba pevně chytit za rám postele! Nebo s nimi můžete dělat dobře partnerovi - win win situace! Dildo s přísavkou se také bude skvěle vyjímat ve sprše nebo ve vaně, protože ani kachličky mu nedělají žádný problém. 

Strap-on dilda: Pokud muž touží po zcela novém zážitku, snadno mu můžete dopřát parádní prožitek. Na nic nečekejte a převězměte kontrolu nad situací! Jakmile si připnete pevný postroj, změníte se v jeho očích v neodolatelnou dominu, pro kterou by udělal cokoli. Aby průnik stál za to, doporučujeme připínací dildo pořádně namazat nějakým lubrikantem na vodní bázi.

S připínákem si samozřejmě vyhraje i muž! Co takhle dvojitá penetrace partnerky? Zažijte úplně nové pocity při penetraci její pochvy, zatímco dildo jí bude dělat dobře v zadečku! Navíc bude neodolatelně tlačit na váš penis, takže vaše průniky budou opravdu stát za to! 

Vibrační dilda: Lákají vás mohutné vibrace? Vibrační dilda mají vždy na výběr z několika módů slastných vibrací - tu svou NEJ variantu si vybere úplně každý! Vrnící mazlíci jsou ideální milenci do nepohody! 

Svítící dilda: Neotřelá zábava? Svítící dilda se hodí na každou šťavnatou párty, ale o skvělou atmosféru se postarají i doma. Užijte si magické chvilky se svítícími krasavci, kteří nemají nikdy dost! Za nás doporučujeme třeba dildo NEO, které má rovnou i přísavku! 

XL a XXL dilda: V posteli jste už vyzkoušeli kde co a toužíte po něčem fakt EXTRA? XL a XXL dilda rozhodně nejsou žádná ořezávátka! Labužníci ocení kromě délky jistě i fakt, že mnoho z XL a XXL macků má úžasně vystouplé žíly, tvarovaný žalud a varlata. XL a XXL dilda krásně doplní vaši sbírku. Co zkusit 32 cm Kingkonga, nebo XXL Kingkonga s úctyhodnými 37 cm? 

Dilda na bod G: Pokud jste začala pochybovat, zda bod G vůbec máte, nechte speciálně tvarovaná dilda na bod G, ať vás přesvědčí o opaku. Toho nejsilnějšího orgasmu dosáhnete rychle a snadno. A pak už to budete chtít znovu a znovu. 

Realistická dilda (s žilkováním, s realistickým žaludem a varlaty): Užijte si to tak, jak to máte rádi! Vystouplé žíly a krásně tvarovaný žalud jen zintenzivní váš prožitek! 

Nafukovací dilda: Zažijte pocity, které jste ještě nezažili. Hebký milenec je na konci opatřen balonkem, který po každém stisku bude dildo nafukovat. Nafukovací dildo je ideální pro hrátky s partnerem. Přenechte mu ovládání a poddejte se rozkoši.  

Oboustranná dilda: Ideální hračka pro sdílení smyslných zážitků! S oboustranným dildem si vyhrají nejen homosexuální páry, intimní chvíle oživí i heterosexuálním párům. Oboustranné dildo je na obou koncích opatřeno krásně tvarovanými žaludy. Užít si to můžete jak análně, tak vaginálně. Sklon a hloubka je čistě na vás! Poddejte se fantazii a hopněte na to ve dvou! 

Stříkací dilda: Milujete pocit naplněné pochvy nebo análku a nebo jen máte rádi společné vyvrcholení? Tak to pro vás budou stříkací dilda ideální volbou! Naplňte je umělým spermatem nebo teplou vodou a až budete na vrcholu, jednoduše zmáčkněte balonek a nechte se zaplavit slastnou tekutinou!

Z jakých materiálů jsou dilda vyrobena?  

Silikonová dilda: Heboučký silikon je nejrozšířenějším materiálem. Je 100% hypoalergenní, takže si s dildy můžete hrát, jak dlouho chcete. Měkký silikon se také skvěle udržuje. Z tohoto materiálu je vyrobena nejen většina dild, ale také stříkací nebo nafukovací dilda. 

Skleněná dilda: Luxusní skleněná dilda jsou momentálně trendy! Ani se nedivíme. Jsou vyráběna z borosilikátového skla, které je proslulé svou odolností, takže se jen tak nerozbijí! 

Co je ale na skleněných dildech nejpřitažlivější, je jejich skvělá vlastnost udržet teplotu. Pohrajte si se smysly a dejte dildo k ledu nebo ho naopak nahřejte… A děkujte nám později. 

Na výběr budete mít od rovných, po různě zakřivená dilda. Dopřejte si ten nejsmyslnější zážitek!

Kovová dilda: Stejně jako borosilikátové sklo, jsou kovová dilda skvělá na udržení teploty. Snadno se čistí a poskytují skvělý zážitek zaplnění jakékoli dírky. 

Dilda z ABS plastu: ABS plast je proslulý svou odolností a pružností. Neobsahuje žádné škodlivé ftaláty - s hračkami si můžete hrát, jak dlouho chcete.

TIP: Vibrace v dildu z ABS plastu jsou cítit o něco silněji, než v ostatních materiálech! 

Gelová dilda: Začátečníci gelová dilda milují - a to nejen díky nižším cenám. Skvěle se hodí na něžnou předehru. Jeho největší nevýhodou je ale pružnost. Divoké přírazy si s gelovými mazlíky moc neužijete. Zároveň je tento materiál náchylný na nečistoty, ale to není nic, co by nezvládla důkladnější péče a nějaký dezinfekční přípravek na erotické hračky! 

Gelová dilda jsou skvělou vstupenkou do smyslného světa erotických pomůcek! 

CyberSkin, SuperSkin a UltraSkin dilda: Nejde o žádné mimozemské materiály nebo o žádnou budoucnost. CyberSkin, SuperSkin a UltraSkin už tu s námi totiž jsou. Tyto inovativní materiály jsou extrémně realistickou napodobeninou lidské pokožky a užijete si je právě u realistických dild. Nechte se překvapit realistickými přírazy a udělejte si to tak, jak ještě nikdy. 

Tipy, jak si to s dildem pořádně užít

• Kdo maže, ten jede! A tady to platí dvojnásob. Bohatá vrstva lubrikantu nejen, že pomůže hladkému vklouznutí, mnohem víc si to taky užijete. Díky lubrikantu budete mnohem více citliví a tak si paletu pocitů budete moct vychutnat na max!

Ale pozor, s dildy používejte jen lubrikanty na vodní bázi. A pokud jde o anální hrátky, tam doporučujeme použít speciální anální lubrikant na vodní bázi.

Nezapomeňte na správnou atmosféru! Zatemněte místnost, zapalte svíčky, klidně se hezky oblečte a uvolněte se. Začněte zlehka, mělkými, smyslnými zásuny. Nebojte se dildem prozkoumat každý centimetr pochvy nebo análku! Až se dostanete k divokému přirážení, budete tak citliví, že k bouřlivému orgasmu nebudete mít daleko! 

Jak vyčistit dildo? 

Čistění dilda závisí na materiálu, ze kterého je dildo vyrobeno. Přečtěte si podrobný článek o tom, jak čistit různé materiály! 

Pokud je dildo voděodolné, pořádně ho promyjte pod vodou a ujistěte se, že každý záhyb je dokonale čistý (to platí dvojnásob u realistických a stříkacích dild!). Na pomoc si můžete přizvat i některý z našich dezinfekčních a čisticích prostředků. 

Pokud dildo používáte jak análně tak vaginálně, před každým zásunem ze zadečku do vagíny ho pořádně omyjte. Bakterie, které jsou prospěšné v análku, nejsou vítány v pochvě!

Skleněné dildo na bod G

Skleněné dildo na bod G

Vyprodáno
399 Kč
Luxusní skleněné dildo na bod G nabízí širokou škálu využití a navíc hezky vypadá! Jediným limitem je vaše fantazie. Co s ním provedete…

Jak správně pečovat o erotické hračky

Jak správně pečovat o erotické hračky

Jak udržovat erotické hračky? Údržba hraček je většinou docela podceňovaná. Čistěte vaše hračky pravidelně - výrazně jim prodloužíte životnost! V našem článku naleznete praktické tipy, jak se starat o silikonové, skleněné nebo kovové hračky. Poradíme vám také, jak čistit želatinové nebo gelové hračky.