Vždy 100% diskrétní doručení Doprava zdarma u objednávek nad 500 Kč

Erekční kroužky na penis

Polaskejte svůj penis některými z našich sametově hebkých, silikonových vibračních kroužků a zažijte několik úrovní blaha! Nejen, že bude vaše erekce delší a tvrdší, díky kroužkům na penis se stimulací klitorisu může dopřát partnerce s každým přírazem další porci slasti. Dokažte jí, že jste pořádný drsňák a připravte se na noci plné vášně! Pro snadnější a slatnější okamžiky při použití vibračních a erekčních kroužků, je doporučujeme kombinovat s našimi lubrikanty na vodní bázi.

Více o erekčních kroužcích

Chcete mít erekci pevnou jako skála? Nebo chcete výrazně prodloužit dobu erekce? Pak sáhněte po některém z erekčních nebo vibračních kroužků. 

Jak fungují erekční a vibrační kroužky?

Jak erekční, tak vibrační kroužek, vám zaškrtí (bezbolestně!) kořen penisu (a podle typu kroužku i varlata). Pocíte okamžitý efekt - citlivost vašeho penisu (a případně varlat) se zvýší a následná stimulace (penetrace, masturbace nebo orál) vás vynese do naprostých nebes!

Jaký je rozdíl mezi erekčním a vibračním kroužkem? 

Erekční kroužek si užije hlavně muž, vibrační kroužek si užije i partnerka. Slastné vibrace se z vašeho penisu budou šířit až do pochvy, zároveň bude při každém přírazu stimulován i klitoris - žena vás bude milovat o to víc! Pokud žena miluje spíše jazýčky, sáhněte po kroužku Wind a nechte partnerku ochutnat sílu vašich přírazů a hebkých jazýčků zároveň! 

Dále rozlišujeme dva typy: kroužek na penis, který se nasazuje na kořen a dvojitý kroužek, který se nasazuje jak na kořen, tak na varlata.

Z jakých materiálů jsou erekční a vibrační kroužky? 

Kroužky jsou většinou z lékařského silikonu nebo TPE/TPR. Oba materiály jsou pružné a jsou velmi pohodlné na nošení. 

Jak si vybrat a bezpečně používat erekční a vibrační kroužky? 

Vhodná velikost erekčního kroužku bude jen o malinko větší, než je obvod vašeho penisu u kořene. V případě dvojitého kroužku (na penis a na varlata) změřte i obvod varlat. Kroužek si nasazujte při plné erekci, ideálně v kombinaci s některým z lubrikačních gelů na vodní bázi. Nasazování i sundavání půjde hladce. Pokud používáte kondomy, nasazujte kroužek vždy na kondom.

Kroužek mějte nasazený maximálně 15 minut, pak je na čase uvolnit cévy. Pokud ale během používání budete mít nějaké nepříjemné pocity, sundejte ho hned, vždy naslouchejte svému tělu. 

Kroužky nepoužívejte, pokud trpíte některým z onemocnění srdce a cév a nebo pokud máte potíže s močením. Nejedná se ani o žádnou antikoncepční metodu.