Vždy 100% diskrétní doručení Doprava zdarma u objednávek nad 500 Kč

Honítka pro muže

Pořád si to děláte levačkou, aby to bylo jako od cizí? Tomu už odzvonilo! Jakmile si to užijete s honítkem, na svojí levou ruku si už ani nevzpomenete! Poznejte, co jsou úzká honítka zač! Honění už nikdy nebude stejné - bude mnohem lepší.

Honění levačkou už odzvonilo! Proč potřebujete honítko?

Honíte často a rádi? Udělejte si to ještě lepší díky kapesním prcátkům a poznejte novou škálu pocitů! Zažijte naše pánská honítka na vlastní kůži a klidně si vyhoňte pravačkou. Jakmile ho strčíte do měkkého, elastického tunýlku, váš penis obejme množství drážek a výstupků. Za málo peněz dostanete opravdu hodně muziky! A to nejlepší? Nevydávají žádný zvuk a jsou extra skladné. Vydejte se za hranice svých představ a užijte si orgasmy bez námahy do pár minut! Každé vaše honění s kapesním masturbátorem bude opravdu stát za to

Nudí se vaše žena, když vás pořád musí honit? Nechte ji si pohrát s honítkem, které vaši chloubu snadno a rychle vydráždí a vy tak budete připraven na další výkony! Předehry budou mít konečně ty správný grády. Váš penis navíc bude mnohem citlivější, což oceníte jak vy, tak vaše drahá polovička. 

Jaké honítko pro muže vybrat? 

Vydejte se na vrchol blaha s tím správným masturbátorem! Honítka mají různé tvary a textury, tak se nebojte je zkoušet a najít si tu správnou pomůcku na honění! Čím výraznější textura, tím lepší zážitek to bude. V kategorii nevibračních masturbátorů pro muže naleznete kromě klasických honítekkapesní vaginy nebo třeba oblíbená Tenga vejce.

Opravdovým hitem jsou takzvané Jelly Cupy. Máte málo času a potřebujete si rychle ulevit od stresu? Popadněte drážkovaný Jelly Cup s připraveným lubrikantem a rovnou si to udělejte. Nikdy nebylo nic snadnějšího! Pokud jste ale labužník a honění si chcete vychutnat se vším všudy a podle vašich představ, sáhněte po honítkách nebo vagínách. Jestli chcete ale trochu víc, mrkněte na Tenga vejce.

Honítka se přizpůsobí jak těm největším mackům, tak i menším kašpárkům. Krása kapesních prcátek spočívá v jednoduchosti - pouhým stiskem ruky si snadno zvolíte, jak těsné to chcete. Prostě jakmile do honítka zasunete, už nebudete chtít zpátky! Kvalitní materiály (lékařský silikon nebo TPE)  zaručí jak komfortní a bezpečnou honičku, tak i dlouhou životnost pánského masturbátoru. Neodolatelně těsnou jízdu si tak budete moci dopřát kdykoli budete chtít. 

Honítko snadno omyjete a strčíte naprosto kamkoli - do malého cestovního batůžku a nebo do velké krosny. V obou případech o něm nikdo nebude mít ani tušení. 

S pánskými masturbátory vaše honění už nikdy nebude stejné.

Vsaďte na jistotu - s honítkem nikdy nešlápnete vedle a užijete si ho jak o samotě, tak v páru. Bude to naprosto nezapomenutelné.