Vždy 100% diskrétní doručení Doprava zdarma u objednávek nad 500 Kč

Masážní vibrační hlavice

Masážní hlavice jsou jakési neoficiální matky všech vibrátorů. Jsou jednou z nejvíce používaných erotických pomůcek a říká se, že "pokud s touto hračkou žena nedosáhne orgasmu, měla by si zkontrolovat puls". Za tímto odvážným tvrzením stojí opravdu silné vibrace, které jsou díky velikosti hlavice přenášeny do většiny nervových zakončení klitorisu najednou.

Pokud hledáte erotickou pomůcku, která opravdu funguje, vibrační hlavice vás nezklamou. Vybrat si můžete z klasických, designově laděných, ale i mini variant do kabelky. Sbalte nudě v posteli fidlátka a zapojte do her kteroukoli z vibračních hlavic. Po náročném dni se krásně uvolníte a ještě si užijete explozi rozkoše! 

Více o vibračních hlavicích

Co jsou vibrační hlavice? 

Dopřejte si masáž kdykoli a za pár korun. Jako bonus navíc si u toho ještě můžete užít skvělý orgasmus. To musíte mít! Slastné vibrace se šíří z (většinou) ohebné hlavice. Zaměřte se při masírování na často opomíjené oblasti: šíje, ramena, lopatky, velké stydké pysky a nebo třeba na úžasně citlivou vnitřní stranu stehen. Intenzivní vibrace dokonale uvolní svaly a laskání intimních partií krásně podráždí veškerá citlivá zakončení!

Jak si vybrat tu správnou vibrační hlavici? 

Masážní hlavice vybírejte nejen podle funkcí, ale také podle velikosti. I s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo a o vibračních hlavicích to platí dvojnásob! S velkými vibračními hlavicemi si snadno užijete smyslnou, celotělovou masáž. Ale i malé masážní hlavice mají své kouzlo! Svým výkonem se leckdy vyrovnají těm velkým a jsou diskrétnější - v cestovní tašce se snadno ztratí. Není nic lepšího, než si po únavných meetincích zrelaxovat tělo i mysl! 

Pozornost věnujte způsobu napájení. Některé ze starších typů vibračních hlavic vyžadují kontinuální napájení skrz síťový adaptér - nenechte se rušit otravným kabelem, sáhněte raději po těch s klasickým nabíjením přes USB kabel. 

Tipy a triky - jak si to správně udělat s masážní hlavicí? 

Začínejte vždy zlehka a intenzitu stupňujte podle situace. Nic vám nebrání vydat se na vzrušující průzkum partnerova těla, tak ho laskejte všude tam, kam jindy jen tak nezabloudíte. Zapojte do smyslného prožitku i nějaký masážní olej - vibrace se budou šířit pokožkou o to snadněji. 

Popusťte uzdu fantazie! Masážní hlavice je fantastická třeba na přerušovaný orgasmus: až bude drahá polovička v tom nejlepším, rychle veškeré drážděníčko přerušte… A děkujte nám později.  

Ovšem pozor. Citlivá pokožka = tím líp? Nemusí to tak vůbec být! Buďte vnímaví k vašim pocitům a k pocitům partnera a dejte si pauzu nebo vibrace o něco snižte… Méně může znamenat více. 

Dejte vibrační hlavici dovolenou, pokud máte:

• jakékoli dermatologické potíže (vyhnete se přenosu na další místa na těle)
• popáleniny či otoky
• horečku

Jak čistit masážní hlavice? 

Masážní hlavici vyčistěte po každém hraní. Při každé další příležitosti budete mít jistotu, že hlavice je hned připravená k akci. Perfektního stavu dosáhnete, pokud voděodolnou hlavici omyjete vlažnou vodou s intimním mýdlem, pro dokonalou očistu můžete použít některý z antibakteriálních přípravků. Pokud není masážní hlavice voděodolná, stačí ji otřít vlhkým hadříkem a zlehka nanést dezinfekční přípravek. Dejte si ale pozor, aby se vlhkost nedostala do elektrické základny! Po vyschnutí uložte masážní hlavici na čisté místo, ideálně do toybagu (který taky občas vyperte v jemném pracím prostředku). 

Pravidelným čistěním prodloužíte nejen životnost masážní hlavice, ale hlavně zamezíte množení bakterií.

Pojďte se uvolnit! 

Vibrační hlavice poskytují nekonečné možnosti, jak si efektivně ulevit od stresu, jak pomoci unaveným svalům po náročném dni a to za pár korun. Navíc vám umožní vzrušující průzkum po skrytých erotogenních zónách na vašem nebo na těle partnerky. A to ani nemluvíme o záplavě smyslných prožitků!