Vždy 100% diskrétní doručení Doprava zdarma u objednávek nad 500 Kč

Umělé vaginy a masturbátory pro muže

Do čeho byste ho strčili? S těsnou umělou vagínou nebo hebkým, vyšpuleným zadečkem, který snese i tu nejdravější jízdu, to bude perfektně realistické! High-tech sací nebo rotační masturbátory povýší vaši masturbaci na úplně nový level. Diskrétnější variantou jsou kapesní honítka poseté jemnými výstupky. Skvěle se hodí na cesty nebo pro rychlé vyhonění. Nezapomeňte na lubrikant, abyste to měli pořádně mokré

Více o masturbátorech

Co jsou masturbátory pro muže?

Pánové, zapomeňte na honění levačkou a posuňte sólo hraní na další level! Připravte se na nespočet intenzivních orgasmů kdykoli jen budete chtít. Inovativní textura masturbátorů je  stvořená přesně pro ty nejlepší zážitky. Udělejte si radost s nevibračními, kapesními, sacími nebo dokonce vzdychajícími masturbátory! Své potřeby si rozhodně ukojíte. 

A pokud to chcete bez práce, automatické masturbátory budou to pravé ořechové.Zamilujete si i heboučké zadečky rovnou s análkem a vagínou připravené na tu největší divočinu. A na své si přijdou i milovníci orálu.

Jaký je rozdíl mezi masturbátorem a umělou vagínou?

Umělé vagíny skvěle napodobují ženské partie - a to doslova. Svůdná vagína má všechno, co má mít, včetně stydkých pysků a klitorisu. Těsná vnitřní textura je plná drážek a výstupků, takže skoro nepoznáte rozdíl! Užijte si to naplno - realistické prožitky umocní speciální silikon, který věrně simuluje lidskou kůži.

Masturbátory pro muže, stejně jako umělé vagíny, poskytují nekonečné množství slasti. Ovšem pochvu neimitují. Místo toho máte na výběr ze široké nabídky - od jednoduchých, ale stejně účinných, ručních masturbátorů, po super inovativní masturbátory s několika módy sání a rotací!

Jak vybrat ten pravý masturbátor?

Napřed je si nutné ujasnit, co po něm chcete. Rychlou sólo akci, co nejrealističtější zážitek nebo propracovaný orgasmus? Masturbátory pro muže nabízí různé úrovně potěšení: ruční masturbátory vás potěší svými vroubky a výstupky, vagíny a zadečky nabízí realistickou sólo akci se vším všudy. Automatické masturbátory poskytnou něco navíc: zamilujte si to nekonečně dlouhé sání nebo si díky rotaci dopřejte tu nejlepší masáž, kterou si vaše chlouba rozhodně zaslouží! 

Lékařský silikon je nejčastěji používaným materiálem. Je to sázka na jistotu - je jemný a hypoalergenní. Z nezávadného TPR nebo TPE se vyrábí heboučké zadečky a vagíny. Materiál je 100 % nezávadný, žádné škodlivé ftaláty nenajdete. Skvěle imituje lidskou kůži nejen dotekem, ale i elasticitou.

Na velikosti nezáleží - pokud nejde o automatický masturbátor! Vnitřní průměr masturbátoru by měl být totiž alespoň o trochu větší, než je vaše chlouba v plném pozoru. Do malého masturbátoru se prostě nevlezete. U vagín, zadečků, a pusinek toto neplatí - ty jsou stejně jako v reálu velice přizpůsobivé.

Jak maximalizovat zážitek z pánského masturbátoru?

Masturbátory pro muže si nejvíce užijete, když použijete některý z lubrikantů na bázi vody. Nejen, že vaše chlouba budete citlivější, ale třeba u vagín a análku dosáhnete skvělého mokrého efektu, který prostě chcete - a bez dlouhé předehry.

Ponořte se do různých intenzit a tlaků a objevte ty vaše NEJ. U automatických masturbátorů si napřed přečtěte návod a prozkoumejte ovládání. Pak už vám nic nebude bránit se pomalu nechat unášet na nekonečné vlně slasti. 

Jak vyčistit pánské masturbátory?

Při čištění si dejte záležet. Správná údržba významně prodlužuje nejen životnost, ale i elasticitu a zabráníte také množení nežádoucích bakterií. Pánské masturbátory pořádně propláchněte pod tekoucí vodou a použijte speciální čisticí prostředek na erotické hračky. Nechte ho vyschnout a těšte se na další akcičku.

Jak vyčistit umělou vagínu?

Po každém úžasném sólíčku vyjměte uzoučký rukáv z obalu a pořádně ho propláchněte pod tekoucí vodou. Nebude nic proti ničemu, když použijete speciální čisticí prostředek na erotické hračky. Nezapomeňte propláchnout také obal. Vše nechte uschnout a na osušený rukáv následně aplikujte speciální pudr na realistické materiály: neztratí svou pružnost a pudr navíc pohltí nežádoucí pachy.

Na co ještě čekáte?

Vyberte si z naší nabídky to pravé! Máme vše od realistických zadečků (i těch vzdychajících!) po kapesní honítka. Tak šup na slastný průzkum!