Vždy 100% diskrétní doručení Doprava zdarma u objednávek nad 500 Kč

Stimulátory klitorisu

Prozkoumejte rozmanitou nabídku stimulátorů klitorisu, které jsou navrženy pro poskytování přímé a intenzivní stimulace. Od jemné až po silnou intenzitu, tihle šikovní pomocníci uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších hračiček. Více se o nich můžete dozvědět třeba v našem průvodci vibrátory.

Více o stimulátorech klitorisu

Rozmazlete svůj klitoris tak, jako nikdo předtím (to jsme si celkem jistí!)! Svého nového miláčka nebudete chtít dát z ruky, natož půjčovat partnerovi (i když budete překvapena, jak si s ním dokáže vyhrát… Takže mu ho občas půjčte). 

Jak si vybrat ten správný stimulátor klitorisu? 

Ponořte se do vzrušujícího světa lákavých stimulátorů klitorisu! Každý jeden z nich se jen třese na to, aby vám to udělal přesně tak, jak si zasloužíte - naprosto fantasticky! 

Stimulátory s jazýčky: Milujete pocity, které vám přináší partnerův jazyk na tom nejcitlivějším místě na vašem těle? Stimulátor na klitoris s heboučkým jazýčkem budete milovat ještě víc! Nenasytný jazýček totiž nepotřebuje pauzu (pokud mu to nenařídíte). Buďte CEO vašich orgasmů! 

Sací stimulátory: Přichytí se a rozmazlí vás až do zbláznění! Obvykle jsou velice kompaktní a mají tolik skvělých módů, že si z nich nebudete moct vybrat! Díky své velikosti se skvěle hodí i partnerovi do ruky - nenasytný stimulátor si bude hrát s vaším klitorisem, zatímco partner se může věnovat jiným citlivým místečkům na vašem těle! Malého sacího kamaráda prostě doporučujeme do každé domácnosti! Této kategorii spolehlivě vévodí naše skvělá Nikki společně s Miracle!

Pulzační a vibrační stimulátory: Pokud vás už nebaví sání, sáhněte po pulzačních nebo vibračních stimulátorech klitorisu! Oslňující tlakové vlny vám přinesou ten nejúžasnější orgasmus! 

Multifunkční stimulátory klitorisu: Nemůžete si vybrat mezi sáním a vibracemi? Naším pečlivým výběrem prošla třeba multifunkční Lilah, která se postará o váš bod G a zároveň se na klitoris přisaje tak přirozeně, jakoby tam vždycky patřila. Zcela nových prožitků si užijete s naším nejnovějším králíčkem, který se nejen přisaje na klitoris, velká vibrační ouška ho také mohou obejmout a pěkne pomazlit!   

Mini bullet vibrátory: Nejlevnějším typem stimulátoru, vhodným pro ten těžký úkol vás plně uspokojit, je také mini bullet vibrátor. Je neuvěřitelně diskrétní, schováte ho doslova kamkoli, a snadno ho vezmete s sebou na cesty. Jeho jedinou nevýhodou je napájení: tohle šikovné vrnidlo pohání tužkové baterie. Čas od času je potřeba je vyměnit a pokud cestujete letadlem, baterky z něj raději vyndejte. 

Stimulátory na klitoris se nejčastěji vyrábějí ze tří zcela nezávadných a tělu bezpečných materiálů:

• Hypoalergenní lékařský silikon
ABS plast (bez obsahu ftalátů)

Jak si to udělat ještě lepší? 

Stimulátory na klitoris si nemusí hrát jenom s vaším klitorisem! Využijte ho i na další části vašeho těla. Co takhle poškádlit bradavky? Nechte je nasát sacím stimulátorem, a pak je zchlaďte ledovou kostkou! A nebo je vydrážděte ještě víc a místo kostky ledu si dopřejte bradavkám vibrace s vibrátorem, kterého máte zrovna při ruce! 

Pro 100x lepší zážitek vřele doporučujeme některý lubrikant na vodní bázi. Mrkněte třeba na extra stimulační AQUAglide Sensitive, který vydrží dlouho a stačí ho kapička. 

Nebojte se kombinovat stimulátor klitorisu s dalšími hračkami. Užijte si intenzivní zážitky třeba v kombinaci se stimulací bodu G. Nezapomeňte na zadeček a přizvěte k hrátkám také nějaké anální hračky. Obě varianty vám přinesou neopakovatelné prožitky! 

Udělat si to můžete i netradičně - v práci, na procházce nebo při úklidu. S vibrátory do kalhotek bude i ta nejvíc nudná činnost veselejší! 

Pojďte si pro orgasmus, který si zasloužíte! 

Důvod, proč tolik básníme o stimulátorech klitorisu, je prostý. Spousta žen se prostě obyčejným přirážením a prostou stimulací pochvy neudělá. K této, víceméně jasné věci, uveďme ještě jeden fakt: umístění klitorisu orgasmus ovlivňuje. Čím dál od pochvy nebo čím více je ten váš čudlík lásky skrytý, tím hůř se uděláte. O důvod víc přidat některý z našich šikovných stimulátorů klitorisu k dílu a užít si to dosyta i při intimnostech s partnerem! 

Zajímavé články