Vždy 100% diskrétní doručení Doprava zdarma u objednávek nad 500 Kč

Umělé vaginy

Nemáte do čeho zasunout a nebo jí zase bolí hlava? Nevadí, miláčku! Umělé vagíny jsou záchranou každého nadrženého chlapa. Hebký materiál věrně napodobuje skutečnou vagínu a to bezpodmínečně! Za růžovými pysky se skrývají jemné 3D výstupky a hrbolky tak, aby vaši chloubu co nejvíc rozdráždily. Neochuďte se o opravdu intenzivní zážitky a dovádějte, kdykoli na to bude chuť! Skvělou předností všech umělých zadečků a vagín je to, že mokrá z vás bude za chvíli (i bez předehry). Stačí použít trochu lubrikantu na vodní bázi. Po skvělém sólíčku doporučujeme očistit vagínu speciálními čisticími prostředky - bude bez zápachu a jako nová

Více o umělých vaginách

Vychutnejte si to kdykoli a kdekoli s heboučkými vagínami nebo zadečky. Vždy připraveny k akci a rozhodně vám neřeknou ne

Jak si vybrat tu správnou vagínu nebo zadeček? 

Záleží na vašich preferencích, ale s naším bohatým výběrem si přijdete na své. Raději pevný análek nebo uzoučkou vagínu? Můžete mít i obojí! S tunelovými kráskami si nemusíte dělat hlavu ohledně velikosti - stejně jako ženské intimní partie, se vám zcela přizpůsobí a poskytnou vám to nejlepší potěšení. 

Za to úžasné zadečky je rozhodně za co chytnout a divoká jízda rozhodně nebude končit po pár přírazech. Nejlepší vlastnost zadečků je to, že pokud si zvolíte variantu s análkem a vagínou, můžete dírky střídat podle libosti, což se u reálného styku nedoporučuje. Pro co nejrealističtější soulož si můžete zvolit Ally, která vás bude neodolatelně pobízet svým rozkošným vzdycháním. 

Ať už si vyberete tunelovou krásku nebo realistický zadeček, připravte se na unikátní prožitek! Každý otvor je doslova posetý výstupky pro tu nejdokonalejší stimulaci. 

Milujete, když na čeká roztoužená a pěkně mokrá? Není nic jednoduššího, než sáhnout po lubrikantu na vodní bázi a pořádně si otvor namazat! Kdo maže, ten jede, že. Díky lubrikantu ale bude i vaše chlouba mnohem citlivější. Užijte si to díky pár kapkám víc, než kdy předtím. 

Abyste vaši dokonalou milenku udrželi jako novou, po každé akci ji pořádně vyčistěte. O tom, jak čistit erotické hračky a speciálně umělé materiály, jsme se rozepsali v našem článku, který doporučujeme jak začátečníkům, tak i zkušenějším průzkumníkům ve světě erotiky. 

Není čas ztrácet čas! 

Pronikněte do světa toho nejlepšího pánského potěšení a udělejte si to tak, jako ještě nikdy!