Vždy 100% diskrétní doručení Doprava zdarma u objednávek nad 500 Kč

Venušiny kuličky

Uvažujete nad venušinými kuličkami? To je dobře! Díky nim můžete snadno zažít v ložnici úplnou revoluci. Se silnými poševními svaly ho dokonale odrovnáte a budete ho mít obtočeného okolo prstu. Zároveň si zvednete sebevědomí, protože budete mít pod palcem také váš močový měchýř. Klasické venušiny kuličky mají v sobě ještě několik menších kuliček, které se dají do pohybu, jakmile se pohnete a promasírují tak poševní stěny. Vibrační kuličky v sobě mají dva silné motory a většinou jsou ovládány na dálkové ovládání. Ať už si vyberete jakoukoli variantu, připravte se na pořádně slastné zážitky

Více o venušiných kuličkách

Jaké jsou druhy venušiných kuliček? 

Venušiny kuličky naleznete v mnoha variantách. Většinou se jedná o jednu nebo dvě kuličky spojené mezi sebou, s praktickým poutkem pro snadné vytahování. Uvnitř kuliček se nachází několik menších kuliček, které do sebe narážejí a vašim poševním svalům tak poskytují příjemnou masáž, díky které se svaly hezky prokrví a jsou mnohem citlivější. 

Další variantou jsou duté venušiny kuličky. Tyto vaginální činky jsou přímo dělané na efektivní posilování pánevního dna. 

Na trhu naleznete i vibrační venušiny kuličky, které jsou stejně efektivní, jako výše zmiňované typy, ale navíc si s nimi užijete příjemnou zábavu (pokud jsou na dálkové ovládání, užijete si je ve dvou). 

Speciálním typem jsou kovové Ben wa kuličky, které nejsou spojené a chybí i zakončení pro vytahování. Ty se hodí pro zkušenější cvičenky, které si tak mohou vyzkoušet opravdovou efektivitu jejich cvičení. 

Ta zajímavá část ale nastane v momentě, kdy se postavíte. Začne totiž pracovat gravitace a kuličky se budou chtít dostat ven. V tu chvíli máte jediný cíl - udržet kuličky v sobě. Rytmickým stahováním a povolováním poševních svalů začnete posilovat a brzy se můžete začít těšit na slastné výsledky! 

Jak vybrat ty správné venušiny kuličky? 

Pokud jste začátečník (orgasmy nejsou, co bývaly, pozorujete únik moči, sex je pro vás bolestivý), doporučujeme začít s lehčími vaginálními kuličkami (kolem 30 nebo 40 g), které v sobě snáze udržíte. 

Pokud v sobě bez problému udržíte menší váhy, můžete přejít k o něco těžším kuličkám, okolo 60 až 80 g. Pamatujte, že toto není závod! Nikam nespěchejte. Naopak - užijte si tu slastnou cestu a staňte se mistrnou cvičitelkou pánevního dna (a partnerova penisu při sexu). 

Nebo sáhněte po praktické sadě - můžete vyzkoušet různé velikosti a gramáže bez nutnosti dokupování nových závažíček. V sadě budete mít na výběr rovnou několik gramáží. Kromě sady existují i vyměnitelné vaginální kuličky, kde si jednoduše vyměníte závažíčko tak, jak budete potřebovat. 

Z jakých materiálů jsou venušiny kuličky? 

Venušiny kuličky jsou nejčastěji z hypoalergenního silikonu, který je hebký na dotek a jednoduše se udržuje. Slastné vibrace si zase nejvíc užijete s kuličkami z ABS plastu (nezávadný, bez ftalátů). Za zmínku stojí i Ben wa kuličky z chladivého kovu, který se skvěle hodí na hrátky s teplem.  

Jak cvičit pánevní dno?

Napřed musíte najít ty správné svaly (zatahováním břicha pánevní dno neposílíte). Svaly, které potřebujete posílit jsou ty, které stáhnete, když se vám chce čůrat. Schválně na pár vteřin zatněte tyto svaly, až budete na toaletě. Až budete vědět, na jaké svaly se zaměřit, můžete to zkusit s kuličkami vleže. Nikdy na to ale nejděte silou - pro snazší zavádění použijte trochu lubrikačního gelu na vodní bázi. Ale ani vleže nezůstávejte dlouho - gravitace je to, co potřebujete! 

Ze začátku svaly stáhněte nejdříve na dobu cca 30 sekund, pak si dejte pauzu. Pozor na zadržování dechu! 

Vaginální kuličky si oblíbíte pro svou diskrétnost. Můžete je nerušeně používat kdekoli. V práci, doma nebo třeba při nákupu. Nebojte se zakomponovat venušiny kuličky i do běžných a fyzických aktivit: úklid, procházku, cvičení pilates, jógy nebo běhání si úplně zamilujete!

Jak často používat venušiny kuličky?

Aby vaše cvičení mělo kýžený efekt, věnujte posilování alespoň 30 minut denně. Při používání kuliček při běžných činnostech a při cvičení to ale nebude problém! Pokud trpíte vaginální suchostí, není nic jednoduššího, než použít pár kapek lubrikantu na vodní bázi.

Jak poznám povolené pánevní dno? 

Povolené pánevní dno není jen záležitost maminek po porodu nebo žen trpících inkontinencí. Ochabnutí svalů přispívá dlouhé sezení nebo pouhé špatné držení těla. Varovným signálem povoleného pánevního dna mohou být i zdánlivé maličkosti, jako je bolest zad, bolest při pohlavním styku nebo drobný únik moči při kašli, smíchu nebo kýchnutí. 

Kdy začít cvičit pánevní dno po porodu? 

Vždy naslouchejte svému tělu. Posilovat pánevní dno po porodu byste měly nejdříve po skončení šestinedělí. 

Jak čistit venušiny kuličky? 

Po každém použití venušiny kuličky opláchněte čistou vodou a použijte jemné mýdlo na intimní partie, případně speciální čisticí prostředek na erotické hračky. 

Začněte posilovat co nejdříve

Pravidelným cvičením k trvalému zlepšení intimních zážitků! A navíc ještě předejdete řadě zdravotních problémů! No neberte to!