Venušiny kuličky

Milé ženy, nikdy není pozdě začít! Používání venušiných kuliček je jednou z účinných metod pro posílení pánevního dna. To přináší mnoho zdravotních výhod ale i příjemné pocity, které si můžete užívat nejen za dveřmi vaší ložnice. Pokud jste začátečnice, doporučujeme sadu venušiných kuliček Alice, se kterou si můžete vyzkoušet rovnou tři váhy venušiných kuliček. Pokročilejší můžou zvolit například kuličky Victoria a přidat ke svým zážitkům i vibrace. Nezapomeňte vybrat jeden z našich skvělých lubrikačních gelů.

Venušiny kuličky si užije žena nezávisle na věku. Vaginální kuličky jsou nejen skvělou erotickou hračkou, která vám udělá dobře, ale také vám posílí pánevní dno. Díky silným svalům můžete partnerův penis během sexu kdykoli sevřít a v jeho očích se tak okamžitě stát neodolatelnou bohyní sexu. I vy ale nepřijdete zkrátka! Každý příraz pro vás bude intenzivnější a orgasmy budou bouřlivější, než kdy předtím. Tak vzhůru za posilováním!

Více o venušiných kuličkách...

Jaké jsou druhy venušiných kuliček? 

Venušiny kuličky naleznete v mnoha variantách. Většinou se jedná o jednu nebo dvě kuličky spojené mezi sebou, s praktickým poutkem pro snadné vytahování. Uvnitř kuliček se nachází několik menších kuliček, které do sebe narážejí a vašim poševním svalům tak poskytují příjemnou masáž, díky které se svaly hezky prokrví a jsou mnohem citlivější. 

Další variantou jsou duté venušiny kuličky. Tyto vaginální činky jsou přímo dělané na efektivní posilování pánevního dna. 

Na trhu naleznete i vibrační venušiny kuličky, které jsou stejně efektivní, jako výše zmiňované typy, ale navíc si s nimi užijete příjemnou zábavu (pokud jsou na dálkové ovládání, užijete si je ve dvou). 

Speciálním typem jsou kovové Ben wa kuličky, které nejsou spojené a chybí i zakončení pro vytahování. Ty se hodí pro zkušenější cvičenky, které si tak mohou vyzkoušet opravdovou efektivitu jejich cvičení. 

Ta zajímavá část ale nastane v momentě, kdy se postavíte. Začne totiž pracovat gravitace a kuličky se budou chtít dostat ven. V tu chvíli máte jediný cíl - udržet kuličky v sobě. Rytmickým stahováním a povolováním poševních svalů začnete posilovat a brzy se můžete začít těšit na slastné výsledky! 

Jak vybrat ty správné venušiny kuličky? 

Pokud jste začátečník (orgasmy nejsou, co bývaly, pozorujete únik moči, sex je pro vás bolestivý), doporučujeme začít s lehčími vaginálními kuličkami (kolem 30 nebo 40 g), které v sobě snáze udržíte. 

Pokud v sobě bez problému udržíte menší váhy, můžete přejít k o něco těžším kuličkám, okolo 60 až 80 g. Pamatujte, že toto není závod! Nikam nespěchejte. Naopak - užijte si tu slastnou cestu a staňte se mistrnou cvičitelkou pánevního dna (a partnerova penisu při sexu). 

Nebo sáhněte po praktické sadě - můžete vyzkoušet různé velikosti a gramáže bez nutnosti dokupování nových závažíček. V sadě budete mít na výběr rovnou několik gramáží. Kromě sady existují i vyměnitelné vaginální kuličky, kde si jednoduše vyměníte závažíčko tak, jak budete potřebovat. 

Z jakých materiálů jsou venušiny kuličky? 

Venušiny kuličky jsou nejčastěji z hypoalergenního silikonu, který je hebký na dotek a jednoduše se udržuje. Slastné vibrace si zase nejvíc užijete s kuličkami z ABS plastu (nezávadný, bez ftalátů). Za zmínku stojí i Ben wa kuličky z chladivého kovu, který se skvěle hodí na hrátky s teplem.  

Jak cvičit pánevní dno?

Napřed musíte najít ty správné svaly (zatahováním břicha pánevní dno neposílíte). Svaly, které potřebujete posílit jsou ty, které stáhnete, když se vám chce čůrat. Schválně na pár vteřin zatněte tyto svaly, až budete na toaletě. Až budete vědět, na jaké svaly se zaměřit, můžete to zkusit s kuličkami vleže. Nikdy na to ale nejděte silou - pro snazší zavádění použijte trochu lubrikačního gelu na vodní bázi. Ale ani vleže nezůstávejte dlouho - gravitace je to, co potřebujete! 

Ze začátku svaly stáhněte nejdříve na dobu cca 30 sekund, pak si dejte pauzu. Pozor na zadržování dechu! 

Vaginální kuličky si oblíbíte pro svou diskrétnost. Můžete je nerušeně používat kdekoli. V práci, doma nebo třeba při nákupu. Nebojte se zakomponovat venušiny kuličky i do běžných a fyzických aktivit: úklid, procházku, cvičení pilates, jógy nebo běhání si úplně zamilujete!

Jak často používat venušiny kuličky?

Aby vaše cvičení mělo kýžený efekt, věnujte posilování alespoň 30 minut denně. Při používání kuliček při běžných činnostech a při cvičení to ale nebude problém! Pokud trpíte vaginální suchostí, není nic jednoduššího, než použít pár kapek lubrikantu na vodní bázi.

Jak poznám povolené pánevní dno? 

Povolené pánevní dno není jen záležitost maminek po porodu nebo žen trpících inkontinencí. Ochabnutí svalů přispívá dlouhé sezení nebo pouhé špatné držení těla. Varovným signálem povoleného pánevního dna mohou být i zdánlivé maličkosti, jako je bolest zad, bolest při pohlavním styku nebo drobný únik moči při kašli, smíchu nebo kýchnutí. 

Kdy začít cvičit pánevní dno po porodu? 

Vždy naslouchejte svému tělu. Posilovat pánevní dno po porodu byste měly nejdříve po skončení šestinedělí. 

Jak čistit venušiny kuličky? 

Po každém použití venušiny kuličky opláchněte čistou vodou a použijte jemné mýdlo na intimní partie, případně speciální čisticí prostředek na erotické hračky. 

Začněte posilovat co nejdříve

Pravidelným cvičením k trvalému zlepšení intimních zážitků! A navíc ještě předejdete řadě zdravotních problémů! No neberte to! 

Doprava ZDARMA Akce -21%
Venušiny kuličky Lover

Venušiny kuličky Lover

Skladem
500 Kč 629 Kč
Barva Růžová
Naše vaginální míčky byly navrženy pro posilování a stimulaci intimních svalů. Pravidelným používáním těchto míčků můžete zlepšit svou…
Doprava ZDARMA
Venušiny kuličky Heidi - sada

Venušiny kuličky Heidi - sada

Vyprodáno
1 199 Kč
Barva FialováRůžová
Představujeme vám chytrou sadu venušiných kuliček pro ženy, která vám pomůže posílit pánevní svaly, zlepšit intimní zdraví a zvýšit…
Doprava ZDARMA
Vibrační venušiny kuličky Cassie, zelená

Vibrační venušiny kuličky Cassie, zelená

Vyprodáno
1 321 Kč
Barva Azurová / Aqua
Kuličky Cassie to je posílení intimního zdraví s potěšením! Tyto elegantní a inovativní kuličky jsou navrženy tak, aby vám pomohly posílit…
Doprava ZDARMA
Venušiny kuličky Grace

Venušiny kuličky Grace

Vyprodáno
557 Kč
Barva Azurová / Aqua
Představujeme vám chytrou sadu venušiných kuliček pro ženy, která vám pomůže posílit pánevní svaly, zlepšit intimní zdraví a zvýšit…
Doprava ZDARMA
Venušiny kuličky Alice

Venušiny kuličky Alice

Vyprodáno
801 Kč
Barva Fialová
Zpevněte své intimní svaly a prohlubte své potěšení s našimi silikonovými činkami! Tři různá závaží pro postupné posilování.

Jak správně pečovat o erotické hračky

Jak správně pečovat o erotické hračky

Jak udržovat erotické hračky? Údržba hraček je většinou docela podceňovaná. Čistěte vaše hračky pravidelně - výrazně jim prodloužíte životnost! V našem článku naleznete praktické tipy, jak se starat o silikonové, skleněné nebo kovové hračky. Poradíme vám také, jak čistit želatinové nebo gelové hračky.