Vždy 100% diskrétní doručení Doprava zdarma u objednávek nad 500 Kč

Vibrátory do kalhotek

Vibrátory do kalhotek jsou vaším tajným společníkem pro ty okamžiky, kdy toužíte po diskrétním potěšení, ať už jste kdekoli. Ideální pro ty, kteří chtějí přidat vzrušení do svého běžného života. Tyto vibrátory jsou navrženy tak, aby byly nenápadné a pohodlné, což umožňuje nosit je neviditelně pod oblečením. S různými režimy a nastaveními můžete kontrolovat intenzitu a druh stimulace, což vám umožní přizpůsobit zážitek přesně podle vašich představ. Ať už jde o lehkou stimulaci během dne nebo intenzivnější potěšení při speciální příležitosti, vibrátory do kalhotek jsou skvělým způsobem, jak trochu okořenit jakoukoli denní aktivitu. Více o těchto typech vibrátorů se dozvíte v našem průvodci, společně s dalšími tipy a triky. 

Více o kalhotkových vibrátorech

Prahnete po diskrétním potěšení kdykoli a kdekoli? S vibrátorem v kalhotkách se vám znatelně zvýší výkon v práci, úklid bude hračka a cvičení budete milovat (konečně se vám vyplaví ty skvělé endorfiny, o kterých všichni mluví, ale vy je po cvičení fakt nepociťujete). Vibrátor do kalhotek bude tím nejlepším milencem, kterého vám budou všichni závidět. 

Jak si vybrat ten správný vibrátor do kalhotek? 

Komfort na prvním místě - jedinečný design kalhotkových vibrátorů skvěle padne do každých kalhotek, tlačit vás nikde nebude. Vibrační plošina se plně přizpůsobí jedinečnému tvaru vašeho těla a vzrušující pocity na sebe nenechají dlouho čekat. 

Vibrátor do kalhotek se pohodlně ovládá většinou přes bezdrátové ovládání nebo skrz aplikaci v telefonu. Zapomeňte na pár módů - i ty nejlevnější vibrátory do kalhotek mají alespoň pět možností, jak si udělat lepší den! Pokud si to chcete oživit v páru, svěřte své orgasmy partnerovi a až se stane vládcem ovládání, poddejte se nekonečné slasti! S kalhotkovým vibrátorem si můžete hrát i na veřejnosti a tím si ještě víc okořenit společné chvilky… A po příchodu domů na to rovnou hopnout! 

Mrkněte se i na ostatní vibrátory v našem přehledném článku a přihoďte si k nákupu třeba jeden ze stylových art vibrátorů. 

Jaké typy vibrátorů do kalhotek existují? 

Na trhu naleznete jak klasické vibrátory do kalhotek, které rozlijí příjemné vibrace do vaší pochvy, tak i dvojkombinace. Ty se postarají nejen o pochvu, ale vibrace polaskají i klitoris. Tak šup s plochou částí dovnitř, zatímco zakončení se krásně přitiskne na klitoris. 

Vrcholem všeho je pak trojkombinace: pochva, klitoris a vibrací si užije i zadeček. Tohle potěšení poskytuje všemi milovaný Chomper.

Některé druhy vibrátorů do kalhotek poskytují nejen příjemné vibrace, ale i skvěle zahřejí díky unikátnímu systému vyhřívání. 

Nezapomnělo se ale ani na pány. Věděli jste, že pro ně existují i speciální slipy s vibračními dildy? U těch se ale ujistěte, že slipy jsou správné velikosti (byť většina z nich má univerzální velikost).

Z jakého materiálu se vyrábí vibrátory do kalhotek? 

Vibrátory do kalhotek jsou nejčastěji ze silikonu. Snadno se udržuje, je příjemně hebký a pružný. Navíc je hypoalergenní, nehrozí tedy žádné vyrážky a další nepříjemnosti.

Jak dlouho nosit vibrátor v kalhotkách? 

Jak jsme si řekli, díky skvělým vlastnostem silikonu vám může vibrátor v kalhotkách dělat radost třeba celý den (a nebo pokud se nevybije). Zavádění kalhotkového vibrátoru si můžete usnadnit s nějakým z lubrikantů na vodní bázi. My doporučujeme 100% přírodní lubrikační gel na vodní bázi BIOglide Neutral

Jak vyčistit vibrátor do kalhotek? 

Vibrátor do kalhotek vyčistíte snadno: stačí vrnícího mazlíka omýt v teplé vodě i s intimním mýdlem. Pokud si chcete být jistá, že se na vibrátoru neudržely žádné bakterie, není nic jednoduššího, než na něj aplikovat speciální dezinfekci na erotické pomůcky. 

O tom, jak čistit erotické hračky, jsme se už rozepsali (i o tom, co hrozí, když se o své miláčky nebudete moc starat). Článek doporučujeme nováčkům ve světě smyslné fantazie, tak i ostříleným matadorům.