Vždy 100% diskrétní doručení Doprava zdarma u objednávek nad 500 Kč

Vibrátory na bod G

Objevte tajemství bodu G s těmito speciálně navrženými vibrátory. Tyhle hračky jsou díky svému tvaru schopné přesně najít tento legendární bod a přinést vám zcela nezapomenutelné prožitky. Ale pozor, možná už je pak nebudete chtít dát z ruky! Tipy na údržbu a další užitečné informace, si přečtěte v našem průvodci vibrátory. 

Více o vibrátorech na bod G

80 % žen má pochyby o tom, zda bod G existuje! Naše vibrátory na bod G vás s dokonalou přesností přesvědčí o jeho existenci. Speciálně tvarovaná špička bez problémů dosáhne na bod G a vibrace polaskají každé nervové zakončení. Mokrý orgasmus na sebe nenechá dlouho čekat. 

Jak si vybrat vibrátor na bod G? 

Klíčem k úspěchu je tvar. Nemáte času nazbyt ale mokrý orgasmus prostě chcete? Sáhněte po speciálně zahnutém vibrátoru na bod G, který přesně cílí a skóruje! Pokud si chcete rozkoš prodloužit a užít si trochu vzrušení, sáhněte po rovnějších vibrátorech. Hrajte si a kombinujte různé úhly na cestě za slastí! 

Zamyslete se i nad tím, co váš nový milenec má umět. Vibrátory na bod G mají spoustu doplňkových funkcí. Prodlužte si intenzitu potěšení a pořádně se rozmazlete s jazýčky, vibracemi nebo sáním vašeho klitorisu. Nebo rovnou sáhněte po nějakém z roztomilých rabbit vibrátorů, jejichž ouška nejsou jenom na okrasu. Pokud u toho máte raději nějakou divočinu, zamilujete se do přirážecích vibrátorů. Pár divokých orgasmů a už ho z ruky nedáte!

Na výběr budete mít i z různých materiálů. Nejčastěji jde o heboučký silikon, se kterým si díky jeho hypoalergenním vlastnotem můžete hrát, jak dlouho budete chtít. Vedle silikonu můžete sáhnout i po vibrátorech z ABS plastu, TPR nebo TPE materiálech - všechny jsou nezávadné, liší se pouze svými vlastnostmi, jako je ohebnost, nebo hebkost. O materiálech jsme se podrobně rozepsali v našem vrnivém průvodci.  

Tipy pro ten nejlepší mokrý orgasmus

• Příjemná atmosféra je klíčem: Zapalte svíčky, ztlumte světla a nechte se pohltit vibracemi! Nemyslete na to, co musíte udělat doma nebo v práci. Zasloužíte si ten nejlepší odpočinek!

• Experimentujte: Hrajte si. Vyzkoušejte hezky pomaličku všechno, co vibrátor dovede a vyberte si ten nejlepší vibrační mód. Jedním orgasmem to prostě nekončí!

• Buďte trpěliví: Možná to hned napoprvé mokré nebude, rozhodně to ale bude skvělé. Dosáhnout mokrého orgasmu chce trochu cviku, možná byste mohla potěšení i zkombinovat. Co třeba dráždění bodu G a smyslná masáž

• Dejte šanci lubrikantům: Dokonale vás vydráždí a vy budete hned o dost citlivější. Sáhněte ovšem jen po těch na vodní bázi. Ty si perfektně rozumí s erotickými hračkami, stačí jenom kapka a vydrží celé milostné rodeo!

Jak pečovat o vibrátor na bod G? 

Před každým použitím i po něm, je vhodné vibrátor na bod G pořádně vyčistit. Pokud je váš milenec voděodolný, klidně ho promyjte pod tekoucí vodou. Pokud ne, použijte vlhký hadřík a jako dezinfekci některý ze speciálních přípravků na čištění erotických pomůcek. Dejte si ale pozor, aby vlhkost nepronikla do základny. 

Čistý a suchý vibrátor na bod G poté uložte do toybagu (který také doporučujeme čas od času vyprat). O tom, jak pečovat o různé materiály erotických hraček, jsme se rozepsali v našem článku, který doporučujeme jak začátečníkům, tak i těm zkušenějším

Prožijte ten nejlepší orgasmus!

O ženské ejakulaci nemusíte jenom snít. Vyberte si ten nejlepší vibrátor, který se o vás postará tak, že už nikdy nebudete chtít jiného. Objevte ty nejzkušenější milence, kterým stačí pár přírazů, abyste se ocitly na vlnách dosud nepoznané rozkoše.